czwartek, 7 kwietnia 2011

Zapraszamy na pokazy Bold Native.


Tak się składa, że jestem troszkę w to zamieszana, więc puszczam informacje w obieg. Już dzisiaj pokaz na Rozbracie, a poniżej lista miast - rozsyłajcie info po znajomych i przybywajcie tłumnie. Oprócz pokazu przewidziana prelekcja połączona z dyskusją na temat kwestii praw/wyzwolenia zwierząt oraz strategii działania.


Bold Native to film fabularny o wyzwoleniu zwierząt, opowiedziany przez pryzmat filmu-drogi. Obraz ten opowiada historię aktywisty prozwierzęcego, zaangażowanego w akcje bezpośrednie wymierzone w farmy i laboratoria odpowiedzialne za cierpienia zwierząt. W wyniku swojej działalności staje się on celem FBI, które oskarża go o terroryzm na podstawie przyjętego niedawno Animal Enterprise Terrorism Act (AETA). W szerszym konspekcie film porusza kwestie łamania praw zwierząt, bezwzględności korporacyjnej polityki i korupcji przemysłu.
7.04
Poznań:
Squat Rozbrat
ul.Pułaskiego 21a
19:00

8.04
Piła:
Klub Peron
ul. Zakopianska 6
16:00

9.04
Toruń:
Pilon anarcho bar
Bulwar Filadelfijski fort A1
17:00

10.04
Warszawa:
Kawiarnia Czarny Punkt
ul. Elbląska 9/11
18:00

11.04
Łódź:
Kino MuBa:
Ul. Targowa 1/3, B. 24
20:00

13.04
Kraków:
Kawiarnia Naukowa
ul. Jakuba 29-31
19:00

7 komentarzy:

hajduczek pisze...

Kochana, szkoda, że dopiero teraz dajesz cynk. Mieszkamy 50 km od Poznania i już dziś nie damy rady dojechać, jutro natomiast właśnie cały dzień spędzimy w Poznaniu, więc nie zdołamy dotrzeć do Piły... Następnym razem pisz trochę wcześniej, chętnie zobaczylibyśmy film! Ale tak "na ostatnią chwilę" często się nie udaje... Dzisiejsza informacja tylko dla tych, którzy mieszkają w Poznaniu i mają akurat wolny wieczór. Pozdrawiam!

Nanedi pisze...

Szkoda że u nas nie ma, chętnie bym poszła :(. Ze Szczecina jestem...

Luv_me pisze...

nie da się tego filmu nigdzie dostać?

UpartaWeganka pisze...

wowww może pojawię się w krak:)

Anonimowy pisze...

kiedy nowe wpisy? :(

Anonimowy pisze...

Hej mam pytanie. Skąd bierzesz takie fajne pudełka śniadaniowe z podziałkami? Bo ja jakoś nie mogę znaleźć...
A swoja drogą, to ostatnio coraz częściej tu wchodzę. Fajnie, że pokazujesz ludziom, że wege to coś więcej niż "trawa i liście" (jak sądzi większość). Tak trzymaj, pozdrawiam.

omnomnom-vegan pisze...

a już myślałam że zmiana szablonu oznacza nadejście nowych wpisów :P (niekoniecznie kulinarnych, nawiązując do irytacji sprzed paru postów)